Планки примикання відіграють важливу роль на покрівлі, оскільки вони дозволяють даху отримати не лише довершену форму, а й герметичність від потрапляння всередину води, листя та іншого.
Наша компанія виготовляє не лише стандартні, а й різні нестандартні планки товщинами від 0,4 – 0,7 мм., а максимальна довжина їх може сягати 4м.

Огорожа покрівлі є незамінною для безпечного проведення висотних робіт, оскільки будь-який дах під час його експлуатації потребує постійного спостереження за станом покрівельного покриття, прибирання снігу, ремонтних роботах, обслуговуванні обладнання, що знаходиться на покрівлі.

Найефективнішим рішенням захисту від наслідків обвалення сніжної шапки з даху є снігозатримувач трубчастий. Він зібраний з труб невеликого перерізу, встановлених в кронштейни по периметру дахів.     Такий пристрій виявляється в змозі протистояти натиску багатотонної снігової маси і допомагає зберегти в цілісності покрівельне покриття і водостоки. Трубчасті снігозатримувачі на дах пропорційно пропускають сніг і ожеледь, які накопичилися між поверхнею даху і трубками, причому значно швидше, ніж гратчасті варіанти сніготримача. Навесні, коли сніг починає підтавати, вони розсікають почала сходити масу на невеликі порції, які більше не представляють небезпеки. Основний обсяг при цьому залишається на місці і, остаточно розтанувши, йде через водостік.