Профнастил

C-8

Фасадний вид профнастилу який, використовується для виготовлення гаражних воріт, корпусів контейнерів, підшивки дахів та стін, а також для огорожі.

Фасадний вид профнастилу який, використовується для виготовлення гаражних воріт, корпусів контейнерів, підшивки дахів та стін, а також для огорожі.

Покрівельний і фасаднийпрофнастил з значноюспоживчою шириною. Використовується при виготовленні огороджень, вякості покриття для госпбудівель, стель, навісів, складських приміщень і різних промислових об’єктів.

Покрівельний і фасадний профнастил часто використовується при проектуванні автозаправних станцій і в якості елемента корпусу бункерів,опалювальних котлів, а
також стель, стін промислових будівель і опалубки.

Конструкційний профіль для плоских дахів, застосовуваний, в тому числі, в якості несучого шару під утеплення. Завдяки цікавій різьблений формі, використовується також в якості верхнього покрівельного або фасадного покриття, при яких часто використовується в парі з касетою в системах з одним, двома або трьома прольотами.

Покрівельний або фасадний профіль використовується в якості профнастилу і для покриття стель і опалубки, що заливається бетоном. Його міцність дозволяє збільшити відстань між опорними точками, при дотриманні обов’язкових параметрів, що стосуються перенесення навантаження від вітру і снігу також застосовується в конструкціях цехів і об’єктів з великою площею.

Профнастил НС 75 є продуктом, який пропонує дуже зручні параметри- як конструкційний профіль в якості незйомної опалубки або ж при малому куті нахилу даху < 8*

Високий конструкційний профіль, який застосовується в промисловому будівництві.

Конструкційний профнастил дуже високої міцності, що застосовується в несучих конструкціях зі значною відстанню між ними. Використовується в промисловому будівництві.

Високий конструкційний профіль підвищеної міцності. Рекомендується, в основному, для застосування в конструкціях зі значною відстанню між балками / опорами.