Макулатурна продукція

МАКУЛАТУРНА ПРОДУКЦІЯ

Компанія … – підприємство повного циклу виробництва макулатурної продукції, від переработки макулатурної сировини до випуску готових гігієнічних товарів. Ми випускаємо рулонний туалетний папір на гільзі і без неї, листові рушники V складання. Наша компанія має мажливість друкувати етикетку на власному обладнанні і готова запропонувати виробництво продукції під СТМ замовника.

1.1 Макулатурний туалетний папір та рулонні рушники.

Ми дбаємо про споживачів своєї продукції: за 2015-2016 рік на нашому підприємстві була проведена модернізація лінії по виробництву основи для туалетного паперу та рушників. Для поліпшення ступеня розмелювання макулатури проведена заміна Гідророзбивачі макулатурної сировини. Для поліпшення очищення ссировини від крупного піску, скоб, скріпок, камінчиків і інших важких відходів. Для видалення з потоку пінопласту, плівки, волокон тканини та інших легких засмічючих речовин встановлені дві напірні сортування високої концентрації по очищенню макулатурної маси. Для поліпшення таких механічних характеристик макулатурної сировини, як щільність, ступінь розривного зусилля і однорідність основи проведена заміна насоса змішувача для розведення макулатурної маси.

Для поліпшення чистоти основи, зниження зольності, видалення крейди і каоліну введена в експлуатацію нова флотаційна пастка, що очищає оборотну воду, яка використовується в процесі виробництва.

Найблищим часом планується заміна УВК (установка вихрових конічних очисників) для додаткового очищення паперової маси від дрібних включень.

МАКУЛАТУРНА ОСНОВА ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ТУАЛЕТНОГО ПАПЕРУ.

Макулатурна основа для виробництва туалетного паперу компанії … має наступні характеристики:

  • одношарова основа виконана з вторинної сировини
  • Щільність паперу — 32-34 грама на метр квадратний
  • Приблизна вага рулону — 180-200\430-480 кг.
  • Діаметр рулонів — 800-1200 мм.
  • Гільза- 152 мм.
  • Креп папери — 20-30 %

1.2 МАКУЛАТУРНІ РУШНИКИ СКЛАДЕНІ V ДЛЯ ДИСПЕНСЕРІВ

У  2016 році на нашому підприємстві була встановлена лінія з виробництва листових рушників. Високоекономічні рушники можуть використовуватись для дому та будь-яких установ, де цінують чистоту і комфорт. Ми пропонуємо пофарбовані (зелені) і нефарбовані рушники з очищеної макулатури. Для виробництва даної продукції використовується спеціальна сировина з підвищенною влагопрочністю.

 

 

ЦЕЛЮЛОЗНА ПРОДУКЦІЯ

ТУАЛЕТНИЙ ПАПІР РУЛОННІ РУШНИКИ

 Для тих, хто особливо цінує якість, компанія … виготовляє двухслойний туалетний папір і рулонні рушники із 100 % целюлози без використання клеєвого з’єднання слоїв, що робить нашу продукцію по справжньому безпечною.

Для економного використання рушників перфорація наноситься  з інтервалом 12,5 мм.

Серветки

СЕРВЕТКИ КОСМЕТИЧНІ

 Виробництво … виготовляє серветки в картонних кубах і брикетах із 100% целюлози. Завдяки тривалій і плідній співпраці з виробником упаковки, ми можем запропонувати великий асортимент яскравої і барвистої продукції. По бажанню замовника ми виготовляємо серветки в коробочках з малюнками під замовлення.

СЕРВЕТКИ СЕРВІРУВАЛЬНІ

 Завдяки унікальному тисненню, імітує переплетення волокон, наші серветки дійсно нагадують тканину. Міцні, добре вбирають вологу вони не залишаться на губах дівчини та бороді чоловіка. Одношарові і двошарові, різноманітні розміри в складеному вигляді — 25х25, 33х33 кількість складань від 1 до 1\8, різнокольоровий фон.

Серветки з логотипом замовника

Коли дизайн закладу продумується до дрібниць, на перший план виходят серветки …  з вашим логотипом. З їх допомогою можно підчеркнути імідж і високий рівень ресторанов, кафе, отелей, заявити про заклади, як про самобутній і гідний уваги відвідувачів.

Індивідуальний підхід до кожного клієнту гарантує розробку персонального дизайну, вигідно доповнюючого імідж закладу.